“Əsgərə salam” futzal turnirində finalçılar məlum olub
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi ilk dəfə olaraq məcburi köçkün gənclər arasında futzal turniri davam edir.
9 komandanın iştirak etdiyi yarışda yarımfinal qarşılaşmaları başa çatıb. Belə ki, baş tutan ilk görüşdə “Ərgünəş” “Həkəri”ni 3:2, “Çinar” isə “Qarant”ı 4:2 hesabı ilə üstələyərək finala vəsiqə qazanıb. Turnirin həlledici görüşləri isə 22 fevralda keçiriləcək. Göstərilən tarixdə əvvəlcə 14:00-da 3-cü yer uğrunda görüşdə “Həkəri” ilə “Qarant” üz-üzə gələcək, 15:00-da isə “Çinar”la “Ərgünəş” final oyununda qarşılaşacaq.

Finalists of the futsal tournament “Esgere salam” (Hello to soldier) were announced
The futsal tournament held by the State Committee for Refugees and IDPs among internally displaced youth for the first time continues.
Semifinals of the competition containing 9 teams are over. As such, “Ergunesh” won “Hakari” in the first match by 3:2, and “Chinar” won “Garant” by 4:2 and they made it through to the finals. The final matches of the tournament will be held on February 22. On the aforesaid date, the first match will be between "Hakari" and "Garant" for the 3rd place at 02:00 pm and the final match between “Chinar” and “Ergunesh” at 03:00 pm.