Finlandiya parlamentində Ermənistanın ölkəmizə qarşı silahlı təcavüzünün nəticələrinə dair qətnamə layihəsinin müzakirəsi ilə bağlı dinləmələr keçiriləcəkdir
05 Noyabr, 2012
Azərbaycan-Finlandiya parlamentlərarası dostluq qrupunun təşəbbüsü ilə noyabrın 6-dan 8-dək Finlandiya parlamentində Ermənistanın ölkəmizə qarşı silahlı təcavüzünün nəticələrinə dair qətnamə layihəsinin müzakirəsi ilə bağlı dinləmələr keçiriləcəkdir.
Tədbirdə Azərbaycan Respublikası Baş nazirinin müavini, Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri cənab Əli Həsənovun rəhbərlik etdiyi Azərbaycan nümayəndə heyəti iştirak edəcəkdir.

Hearings on discussion of draft resolution on results of aggression of Armenia against our country to be held at the Parliament of Finland
05 November, 2012
Hearings on discussion of draft resolution on results of aggression of Armenia against our country will be held at the Parliament of Finland from November 6 to 8, on the initiative of Azerbaijan – Finland inter-parliamentary friendship group. The delegation led by the Deputy Prime Minister of Azerbaijan Republic, chair of the State Committee on Deals of Refugees and IDPs – Ali Hasanov will take part at the event.