"...The plight of the citizens, expelled from the occupied areas, who have now become refugees and immigrants, is the number one problem for us and a personal priority for me."
CONTACTS
Print
Rovshen Rzayev Chairman of the State Committee for Refugees and IDPs
Tel.:430-09-25
E-poçt :r.rzayev@refugees-committee.gov.az
Sabir Ahmadov Deputy Chairman
Tel.:431-29-07
E-poçt :sabir.ahmedov@refugee.gov.az
Fuad Huseynov Deputy Chairman
Tel.:430-83-24
E-poçt :f.huseynov@refugees-committee.gov.az
Eldar Zeynalov Chief of Staff
Tel.:530-42-44
E-poçt :e.zeynalov@refugees-committee.gov.az
Aslan Cavansirov Deputy Chief of Staff
Tel.:530-42-44
E-poçt :aslan.cavansir@refugee.gov.az
Rovshan Mammadov Təşkilat-nəzarət və analitika şöbəsinin müdiri
Tel.:431-03-39
E-poçt :rovshan.mammedov@refugee.gov.az
Sanan Huseynov Məskunlaşma. miqrasiya, məşğulluq,status və sosial təminat şöbəsinin müdiri
Tel.:43-70-48
E-poçt :sanan.huseynov@refugee.gov.az
Elshan Guliyev Maliyyə-mühasibat və iqtisadiyyat şöbəsinin müdiri
Tel.:431-21-70
E-poçt :elshan.quliyev@refugee.gov.az
Rovshan Alvandov Tikinti, təmir və kommunal xidmətlər şöbəsinin müdiri
Tel.:431-62-53
E-poçt :rovshan.alvandov@refugee.gov.az
Elman Guliyev Xüsusi işlər və təsərrüfat şöbəsinin müdiri
Tel.:431-49-04
E-poçt :elman.quliyev@refugee.gov.az
Vugar Maharramov Ümumi şöbənin müdiri
Tel.:431-61-81
E-poçt :vuqar.maharramov@refugee.gov.az
Ziya Mammadov Hüquq sektorunun müdiri
Tel.:431-31-26
E-poçt :ziya.mammadov@refugee.gov.az
Habib Huseynov İnsan resursları sektorunun müdiri
Tel.:431-41-26
E-poçt :habib.huseynov@refugee.gov.az
Adil Musayev İnformasiya texnologiyalarının tətbiqi və elektron idarəetmə sektorunun müdiri
Tel.:431-21-66
E-poçt :adil.musayev@refugee.gov.az
İbrahim Mirzəyev Beynəlxalq əlaqələr, informasiya və mətbuat xidməti departamentinin direktoru
Tel.:530-82-37
E-poçt :ibrahim.mirzayev@refugee.gov.az
Səbuhi Əhmədov Mənzil-istismar departamentinin direktoru
Tel.:430-81-49
E-poçt :sabuhi.ahmadov@refugee.gov.az
Natiq Hüseynov Repatriasiya departamentinin direktoru
Tel.:431-27-22
E-poçt :natiq.huseynov@refugee.gov.az
Nizami Allahverdiyev Təsərrüfat hesablı təchizat və istehsalat idarəsinin rəisi
Tel.:430-09-27
E-poçt :nizami.allahverdiyev@refugee.gov.az
Rafiq İbrahimov Tikilməkdə olan müəssisələr müdiriyyətinin direktoru
Tel.:530-89-91
E-poçt :rafiq.ibrahimov@refugee.gov.az
Qüdrət Abışov Layihə-Texnoloji Konstruktor idarəsinin rəisi
Tel.:431-85-04
E-poçt :qudrat.abishov@refugee.gov.az
Elşən Əliyev "Vətən səsi" qəzetinin baş redaktoru
Tel.:431-36-90
E-poçt :elshan.aliyev@refugee.gov.az
Komitənin ünvanı: Bakı şəhəri, Tbilisi prospekti 129
Tel/fax: (99412) 430 09 24, 431 61 81
E-poçt: info@refugee.gov.az